ساتیشو

دوره طراحی و کاشت ناخن

تبلیغات در ساتیشو

تبلیغات اینترنتی یکی از مهمترین راه های رشد کسب و کارهای مختلف می باشد. بخصوص اگر این تبلیغات بصورت هدفمند برای مخاطبین و یا در زمینه خاصی نمایش داده شود.

 

ساتیشو

ساتیشو بعنوان یکی از سایت های فعال در زمینه مدلینگ، آرایشی و بهداشتی و مسائل مربوط به خانم ها و با داشتن حجم عظیمی از کاربران خانم توانسته است درآمد های خوبی را برای مشتریان تبلیغات خود به ارمغان آورد.

ساتیشو با ویژگی های خاصی که دارد یکی از میزبانان مناسب برای تبلیغات کسب و کار شماست:
1. کاربران ساتیشو همه ایرانی هستند و عمده این کاربران خانم ها هستند، تجربه فروشندگان اینترنتی در سطح وب فارسی نشان داده است که بیشترین خرید اینترنتی از طریق کاربران خانم رخ می دهد.
2. ساتیشو سایتی بهینه و با سرعت بالاست و همین سبب افزایش و رشد بازدید تبلیغات شما می شود و کاربران بیشتری امکان کلیک روی تبلیغات شما را خواهند داشت.
3. روزانه ساتیشو کاربران جدیدی بیشتری را از طریق موتور های جست و جو جذب می کند و این امکان دیده شدن بنر شما توسط افراد بیشتری را فراهم میکند و بدین واسطه آگاهی از برند و کلیک تبلیغات شما افزایش می یابد.
4. تعداد جایگاه های تبلیغات ساتیشو بسیار محدود می باشد و همین سبب می شود که تبلیغات شما در شلوغی تبلیغات گم نشود و کاربر بتواند به راحتی تبلیغات شما را مشاهده کند.

برای خرید تبلیغات در ساتیشو با شماره زیر از طریق واتساپ، تلگرام و یا تماس تلفنی در ارتباط باشید:

09158634728

 

ساتیشو مفتخر است با بسیاری از برند های مطرح کشور در حوزه تبلیغات همکاری داشته که از این بین میتوان به سایت هایی نظیر: دیجی استایل، ایمالز، سفرهای علی بابا، دیجی پی و … اشاره داشت.

 

جایگاه های تبلیغاتی ساتیشو