میکاپ آریانا سعید خواننده افغان

در این مطلب سراغ یکی محبوب ترین خواننده های افغان آریانا سعید خواهیم رفت و سعی کردیم پس از بررسی خلاصه زندگی نامه این بانوی هنرمند سراغ عکس های میکاپ و مدل آرایش آریانا سعید برویم پس حتما تا انتهای این مطلب جذاب با ساتیشو همراه باشید

بیوگرافی آریانا سعید

آریانا در سال ۱۹۸۵ در کابل متولد شد. مادر او تاجیک و پدرش پشتون است، وی در کودکی افغانستان را ترک کرد. آریانا و خانواده‌اش بعد از استقرار به پاکستان به اروپا مهاجرت کردند و بعد از سپری کردن چند سال در سوئیس، در شهر لندن سکونت کردند. علاقهٔ وی به موسیقی از همان کودکی شروع شد. آریانا در دوران تحصیل در زوریخ در کشور سوئیس عضو گروه سرود بود. بعد از فارغ‌التحصیل شدن از رشتهٔ مدیریت تجارت، وی تصمیم گرفت که به عنوان یک هنرمند در عرصهٔ موسیقی فعالیت خود را آغاز کند.

علی‌رغم اینکه، آریانا در روزهای آغازین کار خویش با چالش‌های زیادی روبه رو شد، اما بالاخره استعداد او با گرفتن جوایز زیادی، در بین مردم مطرح شد و اکنون او یکی از سرشناس‌ترین هنرمندان افغان است. گرفتن جوایزی چون: بهترین خوانندهٔ زن جوان، بهترین خواننده زن، بهترین اجرا کنندهٔ زنده و بهترین ویدیوی سال از جمله دست‌آوردهای هنری آریانا است.

دوره آموزش گلدوزی

آریانا سعید در سال ۲۰۱۶ از جمله ده شخص تأثیرگذار در جامعه افغانستان انتخاب شد. در مجموع ویدیو کلیپ‌های آریانا در یوتیوب توجه بیش از ۹ میلیون تماشاگر را به خود جلب کرده‌است. اکثر شعرها و آهنگ‌های ترانه‌هایی که می‌خواند، از ساخته‌های خود او است. آریانا اولین هنرمند افغان بوده که آهنگش ماشاالله در شبکه‌های جهانی پخش شده‌است و آهنگ بانوی آتش‌نشین او در شبکه جهانی “Mtv world” پخش شد

بیشتر ببینید
مدل میکاپ فرمالیته

دوره آموزش آنلاین صفر تا صد رنگ مو

میکاپ جذاب آریانا سعید در مسابقات ستاره افغان

مدل موی فر آریانا سعید خواننده افغان

میکاپ لایت صورت آریانا با موهای صاف و بلند

آرایش لاکچری آریانا خواننده افغان

آرایش جذاب آریانا سعید برای مراسم

آرایش گرم و ساده آریانا سعید

عکس آرایش های جدید آریانا سعید افغان

عکس آریانا سعید

آرایش اریانا سعید

برای دیدن بقیه  مدلهای جدید آرایش اریانا سعید و عکس میکاپ می توانید به آدرس صفحه اینستاگرام ما به آدرس Satishocom را دنبال کنید.