آموزش آرایش چشم گربه ای + مدل آرایش چشم گربه ای

آرایش چشم گربه ای به نوعی از آرایش گفته می شود که در آن چشم ها به حالت چشم های گربه، حالت کشیده می شوند در این روش از ترفند های خاص استفاده می شود اگر می خواهید این آرایش را انجام دهید حتما باید به خاطر داشته باشید حتی کوچکترین جزئیات را هم رعایت کنید. البته بعضی افراد به طور طبیعی چشم های کشیده و یا به اصطلاح گربه ای دارند که اگر جزو این دسته هستید فقط کافیست یک خط چشم مناسب انتخاب کنید تا رم چشم جلوه بیشتری بگیرد.

برای انجام این آرایش به نکات زیر توجه کنید:

1- حتما یک خط چشم کشیده به سمت بالا اما متناسب با فرم چشمتان انتخاب کنید. بهتر است از مژه ای استفاده کنید که انتهای آن تارهای بلندتری داشته باشد.

دوره آموزش گلدوزی

2- کانسلیر، کانتور و رژ گونه را طبق ویدئو بزنید چرا که در آرایش چشم گربه ای علاوه بر آرایش چشم نحوه کانتورینگ صورت هم فوق العاده در کشیده شدن چشم ها می تواند تاثیر بگذارد. توجه کند که حتما همه خطوط را به سمت بالا فید (محو) کنید.

دوره آموزش آنلاین صفر تا صد رنگ مو

با همین دو ویدئو کوتاه و دنبال کردن مراحل شما به سادگی می توانید یک آرایش بسیار جذاب را انجام دهید. برای رژ لب زدن در این آرایش محدودیت خاصی وجود ندارد اما انتخاب یک رژ صورتی یا نود در کنار لیپ گلاس جذابیت این آرایش را دو برابر می کند.

در غادامه ایده هایی از این آرایش را برای شما عزیزان برای بهتر انتخاب کردن آرایش مناسبتان آماده کرده ایم.

بیشتر ببینید
آلبومی دیدنی از جدیدترین رنگ مو

آرایش چشم گربه ای دودی

آرایش چشم گربه ای دودی

خط چشم گربه ای با مداد

خط چشم گربه ای با مداد

مدل چشم گربه ای

مدل چشم گربه ای

آرایش چشم گربه ای ساده