ویکتوریا سکرت چیست؟

ویکتوریا سکرت چیست

ویکتوریا سکرت (Victoria’s Secret) یک برند تولید لباس زیر و لوازم آرایش زنانه است که در سال 1977 توسط روی ریموند و همسرش گی ریموند تاسیس شد. عمده شهرت ویکتوریا سکرت به دلیل برگزار کردن فشن شوهای مخصوص خودش است که در آن از بهترین سوپر مدلهای دنیا تحت عنوان فرشته های ویکتوریا سکرت استفاده می کند.

فروشگاه ویکتوریا سکرت

تصویری از یک شعبه از برند ویکتوریا سکرت 

ایده تاسیس ویکتوریا سکرت!

روی ریموند می گوید : (هنگامی که سعی کردم لباس زیر زنانه برای همسرم بخرم، با قفسه‌هایی از روپوش‌های پارچه ای و لباس شب زشت و نایلون با چاپ گل روبرو شدم که هیچ کدام باب سلیقه من و شاید خیلی ها نبود و بسیاری از آقایان نیز برای خرید خجالت می کشیدند) در آن زمان لباس های زیر مناسب برای زوج های جوان و یا حتی لباس زیر های زیبا برای افرادی که به این موضوع اهمیت می دهند کم یاب بود و در نهایت شاید در هالیوود می شد این مدل لباس زیر هارا یافت.

و این شد که ایده تاسیس یک فروشگاه لباس زیر مخصوص زنان جایی که هیچ کس نه مرد و نه زن برای خرید خجالت نمی کشد به ذهن او رسید و روی، 8 سال به مطالعه بازار لباس پرداخت و پس از آن اولین فروشگاه خود را در مرکز خرید استنفرد در پالتو آلتو ، کالیفرنیا تاسیس کرد.

نام ویکتوریا سکرت 

 

قسم اول نام این برند از نام ملکه مشهور اروپا ملکه ویکتوریا گرفته شده است و قسمت دوم آن که معنای راز است اشاره به رازهای زیر لباس یا همان لباس زیر های جذاب دارد.

بیشتر ببینید
مدل های کراوات

فرشتگان ویکتوریا سکرت

سه نفر از فرشتگان ویکتوریا سکرت

فرشتگان ویکتوریا سکرت 

در سال 1990 ویکتوریا سکرت برای تبلیغات تلویزیونی خود از مدلهای مشهور آن زمان مثل استفانی سیمور، کارین مولدر و .. استفاده کرد و این کار باعث شد این برند بیشتر از قبل دیده شود و به شهرت برسد. هفت سال بعد اولین گروه فرشتگان ویکتوریا سکرت با حضور هلنا کریستنسن، کارین مولدر، دانیلا پشتووا، استفانی سیمور، تایرا بنکس تشکیل شد. اکنون این برند 14 فرشته اصلی دارد که کار تبلیغ تمامی محصولات را انجام می دهند.

همچنین ببینید: آموزش لیفت ابرو در خانه 

فشن شو های ویکتوریا سکرت

اولین فشن شو این برند به صورت مختصر در سال 1990 برگزار شد و پس از آن با تشکیل گروه فرشتگان هر ساله این برند برای نمایش کاتالوگ محصولات خود این فشن شو را برگزار می کن و در کنار فرشتگان اصلی خود که لیلی آلدریج، الساندرا آمبروزیو، تیلور ماری هیل، السا هوسک، مارتا هانت، جوزفین اسکریور، استلا ماکسول، بهاتی پرینسلو، لیاس ریبیرو، سارا سامپایو، رومی استراید، کاندیس سوانپول و یاسمین توکس هستند از سوپر مدلهای دیگری چون کندال جنر، جی جی حدید و بلا حدید هم استفاده می کند.

فرشته های ویکتوریا سکرت الگوهای اشتباه!!

شرایط انتخاب فرشته و یا همان سوپر مدل در ویکتوریا سکرت فوق العاده سخت بوده است و حتی پس از انتخاب هم مدلها همواره باید از وزن و خصوصیات ظاهری خود بسیار مراقبت می کردند. این فرشته ها و فشن شو های جذاب موجب سرخوردگی بسیاری از خانم ها و افسردگی آنها می شد تا جایی که در سال های اخیر با شعار و چالش های فضای مجازی که به همه می گفت با بدن خود آنطور که هست دوست باشید این برند هم تغییراتی در ساختار خود به وجود آورد و در کنار فرشتگان خود برای رضایت بانوان مدلهای پلاس سایزی (سایزبزرگ) همچون اشلی گراهام را نیز استخدام کرد.

بیشتر ببینید
هزینه‌ی کاشت مو در تهران

لباس زیر ویکتوریا سکرت

نمونه ای از لباس زیر تولید ویکتوریا سکرت

همچنین ببینید: مدل لباس زیر زنانه اسپرت و شیک 2022

لباس زیر ویکتوریا سکرت

نمونه لباس زیر تولید ویکتوریا سکرت

محصولات ویکتوریا سکرت

محصولات این برند جذاب شامل: لباس زیر، لباس خواب، لباس شنا، محصولات آرایشی، محصولات مراقبت از پوست، عطر و ادکلن، کیف و اکسسوری می شود. همچنین لاین صورتی (pink) یکی از زیرمجموعه های ویکتوریا سکرت است که در زمینه پوشاک بانوان فعالیت دارد.

“امیدواریم از این مطلب لذت برده باشید”