ساتیشو

با رنگ کرم چی ست میشه؟ (جامع ترین لسیت رنگی مکمل برای رنگ کرم)

elarah

الهه

۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

علاقه مند به مدل و استایل

عناوین اصلی این مقاله

 

رنگ کرم با چه رنگی ست میشه؟ معرفی بهترین رنگ های ست با سفید

با رنگ کرم چی بپوشم؟ این سوالی است که ذهن بسیاری از خانم ها یا آقایان را قبل از پوشیدن لباس های کرم رنگشان به خود درگیر می کند. انتخاب کت شلوار زنانه مشکی و استفاده از کیف و کفشی به رنگ کرم، کمک می کند تا رنگ کرم به خوبی خود را در استایل شما نشان دهد.

استفاده از شومیز بلوز کرم و شلوار سفید هم می تواند یکی از لباس های جذاب برای ست کردن رنگ کرم باشد. در ادامه تمام رنگ هایی را که به بهترین شکل با کرم استایل می شوند را معرفی و پاسخ کاملی به سوال رنگ کرم با چه رنگی ست میشه؟ داده ایم.

ست کردن با رنگ کرم

رنگ کرم با چه رنگی ست میشه؟

بسیاری از خانم ها با خرید کت مغزی دوزی شده زنانه اسپرت کرمی و ست کردن آن با رنگ هایی مانند سفید و مشکی جذابیتشان را در هر جمع و مهمانی حفظ می کنند. شما نیز فارغ از جنسیتتان اگر انواع رنگ بندی های ست با رنگ کرم را بشناسید، قطعاً استایل هایی فوق العاده زیبا خواهید داشت.

رنگ های مناسب برای ست با کرم می توانند شامل گزینه های مختلفی باشند. در ادامه جهت پاسخ به این سوال که رنگ کرم با چه رنگی ست میشه؟ باید گفت از جمله رنگ های ست با کرم عبارت هستند از:

ست کردن سفید و کرم

سفید تقریبا با هر رنگی در این دنیا ست می شود و هارمونی جذابی به وجود می آورد. نه تنها در تیپ و استایل بلکه حتی در دکوراسیون خانه تان نیز می توانید از سفید استفاده کنید و احساس خوبی از چشم نوازی رنگ ها در منزلتان بوجود آورید.

برای ست این رنگ حتی می توانید با کارشناسان حرفه ای طراح مد مشورتی داشته باشید. ما نیز نکته هایی مهم برای ست کردن این رنگ با پارچه لنین و انواع پارچه های دیگر را در اختیارتان می گذاریم تا با آگاهی بیشتری برای خرید لباس به بازار بروید.

در نظر داشته باشید که سفید حس شادی و نشاط درونی تان را بر می انگیزد و در کنار کرم می تواند زیبایی دو چندانی داشته باشد. اگر می خواهید برای مهمانی یا دورهمی به خصوص مجالس عقد، عروسی و … ست جذابی ایجاد کنید، پیشنهاد ما استفاده از این رنگ در کنار کرم است.

شما می توانید مانتو و بلوزتان را کرمی و شال و شلوارتان را نیز کرم در نظر بگیرید. اکسسوری های سفید نیز برای این استایل گزینه ای عالی هستند.

استایل رنگ کرم با سفید

مشکی رنگی متضاد برای استایل با کرم

نقطه مقابل سفید مشکی است که برای استایل های رسمی گزینه ای عالی به شمار می آید. هر چند برخی با شنیدن نام مشکی به یاد مجالس عزا می افتند، اما اگر مشکی را به درستی با کرم ست کنید، تا حد امکان اجازه استفاده از آن در جشن های شاد مانند عروسی را دارید.

بیشتر ببینید
حفظ سلامت پوست هنگام آرایش کردن

آقایان می توانند یک پیراهن کرمی به همراه شلوار و کفش های مشکی بپوشند. یک کیف کاری مشکی نیز می تواند آنها را خاصتر از همیشه شان نشان دهد. رنگ مشکی یک پاسخ جذاب به سوال رنگ کرم با چه رنگی ست میشه؟ برای مهمانی های رسمی خواهد بود.

تیپ زدن با رنگ کرم و مشکی

پاستیلی رنگی محبوب برای ست کردن با آیتم کرم

پاستیلی اغلب جزو رنگ های دخترانه است، برای همین پیشنهاد می دهیم که آقایان از این ست زیاد استفاده نکنند. پاستیلی می تواند شامل انواع رنگ های صورتی کم رنگ، آبی کم رنگ، لیمویی، نعنایی یا هلویی باشد. اگر می خواهید تیپ هایی فانتزی، دخترانه و امروزی بزنید، طیف گسترده ای از پاستیلی ها به کمکتان می آیند تا ست هایی جذاب داشته باشید.

شما حتی می توانید در استایل تمام کرمی خود موهایتان را به صورت پاستیلی رنگ کنید. پاستیلی رنگی شاد و البته ملایم است که می تواند بهترین مکمل برای کرمی باشد و نظر هر کسی را در دورهمی ها به شما جلب کند.

صورتی

یکی دیگر از رنگ های دخترانه جذاب صورتی است که البته آقایان با رعایت برخی نکات امکان استفاده از آن را دارند. مثلا آقایان می توانند یک پیراهن صورتی کم حال را به همراه شلواری کرمی بپوشند.

دخترخانم ها دست بازتری در استفاده از صورتی دارند. آنها می توانند رنگ لباس های اصلی یا حتی اکسسوری هایشان را صورتی در نظر بگیرند.

استایل با کرم و صورتی

سبز رنگی جذاب برای استایل با کرمی

اگر به دنبال یک انتخاب هوشمندانه برای شرکت در جلسات رسمی یا دورهمی های دوستانه می گردید، ما سبز را انتخاب می کنیم. طیف گسترده ای از خانواده سبزها وجود دارد که با کرمی ست می شود. توصیه ما برای آقایان استفاده از طیف های پررنگ سبز مثل یشمی است.

خانم ها می توانند با انتخاب رنگ های فسفری یا سبز کم حال به عنوان مانتو و استفاده از شلوارهای کرمی، تیپی جذابتر از همیشه داشته باشند.

استایل با رنگ سبز و کرم

سورمه ای و کرم، بهترین استایل برای بهار

بسیاری از خانم ها و آقایان که طرفدار 2 آتیشه مد و زیبایی هستند، به سراغ ست سورمه ای با کرمی می روند. این ست عالی جنسیت نمی شناسد و برای همه جذابیت را به ارمغان می آورد. خانم ها می توانند شلوار و شال خود را سرمه ای و مانتوشان را کرمی در نظر بگیرند. آقایان نیز با انتخاب یک پیراهن کرمی و شلوار سورمه ای قطعا نگاه ها را به سمت خود جلب خواهند کرد.

ست کردن رنگ سورمه ای و کرم

قهوه ای بهترین گزینه برای ست کردن با رنگ کرم

جذابترین ست با کرمی را قهوه ای ایجاد می کند. قهوه ای به همراه کرمی، خاکی و رنگ بندی های مشابه می تواند استایل های رسمی خوبی برایتان به وجود آورد. شما حتی می توانید در لباس های مهمانی هایتان، از قهوه ای استفاده کنید.

بیشتر ببینید
خرید انواع لباس فرم اداری زنانه و مردانه با بهترین قیمت

ترکیب کرم و قهوه ای به خصوص برای استایل های کلاسیک انتخابی هوشمندانه است. خانم ها و آقایان علاقه مند به استایل های مدرن می توانند با انتخاب هودی هایی به رنگ قهوه ای سوخته و شلواری کرم امروزی تر دیده شوند.

استایل رنگ قهوه ای و کرم

نارنجی سوخته

نارنجی سوخته به همراه کرم بهترین پیشنهاد طراح های مد به خانم ها و آقایان است. نارنجی سوخته به استایلتان گرمی می بخشد و آن را از حالت خنثی و یکنواختی خود خارج می کند. با هارمونی شگفت انگیزی که نارنجی سوخته برایتان به ارمغان می آورد، قطعا نیازی به هیچ رنگ دیگری در استایلتان نخواهید داشت.

خاکی

یکی از بهترین رنگ بندی هایی که آن را برای خانم ها و آقایانی با اندام چاق پیشنهاد می دهیم، خاکی است. خاکی اندامتان را لاغرتر نشان می دهد. خاکی و کرمی هر 2 خنثی هستند، اما به یکدیگر جان می بخشند و تیپتان را از حالت یکنواختی اش خارج می کنند. شما می توانید مانتوی خود را به رنگ خاکی و شالتان را کرمی انتخاب کنید.

قرمز، محبوب ترین رنگ برای استایل با کرم

قرمز از جمله رنگ های جیغ و شلوغی است که در انتخاب ست مناسب برای آن باید دقت عملتان را افزایش دهید. قرمز با وجود تضادی که با کرمی دارد، اما بهترین مکمل برای آن بوده و در هر استایلی شما را زیباتر می کند.

در واقع در صورت ست کردن قرمز با کرمی 2 رنگ جیغ و خنثی را با یکدیگر ترکیب کرده اید. با وجود جذابیت بالای این تیپ پیشنهاد می دهیم که در استفاده از قرمز زیاده روی نداشته باشید، چون گاهی اوقات به جای جذابتر کردن استایلتان آن را مضحکتر نشان می دهد.

استال رنگ قرمز و کرم

رنگ کرم، گزینه ای جذاب برای انواع ست ها

اگر می خواهید انواع ست های جذاب را تجربه کنید، کرم را به عنوان یکی از بخش های اصلی استایلتان در نظر بگیرید. در واقع کرم با طیف گسترده ای از رنگ ها ست می شود، به همین دلیل محدودیت در استفاده از آن نخواهید داشت.

شما می توانید با ست کردن کرم با رنگ های مکمل خود استایل های رسمی، نیمه رسمی یا کژوال بزنید. در زمینه ایجاد این تیپ ها پیشنهاد می دهیم که از کارشناسان حرفه ای مد و طراحی لباس نیز کمک بگیرید. مجموعه هایی چون گالری پویان دارای متخصصینی در زمینه مد و استایل هستند که می توانند کمک شایانی به شما نمایند.

مطالب مرتبط

امتیازدهی

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری

دیدگاه ها