ساتیشو

23 مدل تاپلکس مجلسی و ساده فوق العاده شیک + تاپلکس چیست؟

علی

۱۴ خرداد ۱۴۰۳

عناوین اصلی این مقاله

تاپلکس چیست

تاپلکس چیست؟

تاپلکس نوعی زیرساز لباس است که از جنس پارچه‌های کشی و محکم مانند ساتن، دانتل یا کرپ دوشس دوخته می‌شود. تاپلکس معمولاً به عنوان تاپِ بالاتنه در لباس شب، زیرساز بالاتنه ی عروس و یا به عنوان گن برای فرم دهی استفاده می‌شود. در ایم مقاله از ساتیشو همه چیز درباره ی تاپلکس را می خوانید.

تاپلکس دارای دو بخش اصلی است

  • قسمت جلویی: این قسمت معمولاً به صورت دکلته یا یقه‌دار طراحی می‌شود و دارای فرمی شبیه به بالاتنه لباس است.
  • قسمت پشتی: این قسمت معمولاً به صورت بسته یا نیم‌بسته طراحی می‌شود و دارای فرمی شبیه به کمر لباس است.

تاپلکس با تور فرانسوی

تاپلکس با پر سوزنی

مدل تاپلکس با تور خالدار

تاپلکس شیک دخترانه

تاپلکس مشکی ساده

تاپلکس مجلسی

تاپلکس با استفاده از فنرهای فلزی یا پلاستیکی در قسمت‌های سینه، کمر و باسن به بدن فرم می‌دهد. این فنرها به تاپلکس کمک می‌کنند تا به خوبی روی بدن قرار بگیرد و از افتادگی آن جلوگیری کند.

تاپلکس می‌تواند به تنهایی یا در کنار سایر زیرسازهای لباس مانند باکس دوزی استفاده شود. استفاده از تاپلکس به همراه سایر زیرسازها می‌تواند به فرم‌دهی بهتر اندام و ایجاد ظاهری زیباتر کمک کند.

 مزایای استفاده از تاپلکس

  • فرم‌دهی به اندام: تاپلکس با استفاده از فنرهای فلزی یا پلاستیکی به بدن فرم می‌دهد و باعث می‌شود که اندام زیباتر و خوش‌فرم‌تر به نظر برسد.
  • افزایش اعتماد به نفس: پوشیدن لباسی که به خوبی روی بدن قرار گرفته باشد، می‌تواند باعث افزایش اعتماد به نفس شود. تاپلکس می‌تواند به این امر کمک کند.
  • راحتی بیشتر: تاپلکس با استفاده از پارچه‌های کشی و محکم دوخته می‌شود. این امر باعث می‌شود که تاپلکس راحت باشد و در هنگام پوشیدن احساس راحتی داشته باشید.
بیشتر ببینید
50 مدل لباس مجلسی رنگ مرجانی

مدل لباس مجلسی تاپلکس

تاپلکس ترنسپرنت

نیمتنه های مجلسی هم به تاپلکس شباهت دارند اما در قسمت کمر باعث فرم دهی نمی شوند. م توانید با مراجعه به صفحه مدل نیم تنه مجلسی ساتیشو مدل های جذاب نیم تنه را ببینید.

مدل تاپلکس مجلسی

مدل تاپلکس مجلسی

تاپلکس می‌تواند برای انواع لباس‌ها، از جمله لباس شب، لباس عروس، لباس فرم و لباس ورزشی استفاده شود. اما تاپلکس های مجلسی با پارچه های مجلسی یا تورهای تزیین شده تولید می شوند.

تاپلکس ساده

تاپلکس مشکی با پارچه لمه

مدل تاپلکس عروس

مدل تاپلکس ترنسپرنت

تاپلکس ترنسپرنت نوعی از تاپلکس است که در آن از پارچه های بدن نما ( زونیکس) استفاده می شود. این مدل فوق العاده جذابیت بالایی دارید و به خصوص برای کسانی که می خواهند تاپلکس خود را با جواهردوزی تزیین کنند بسیار پیشنهاد می شود.

تاپلکس مجلسی

تاپلکس چیست

 

تاپلکس سنگ دوزی شده

انواع مدل تاپلکس

تاپلکس خام

تاپلکس خام

تاپلکس های خام، نوعی از تاپلکس ها اند که به صورت آماده در سایز بندی های مختلف در بازار موجود هستند. شما می توانید با خریداری این تاپلکس ها و تزین ان ها یک لباس مجلسی جذاب داشته باشید.

تاپلکس لباس عروس

تاپلکس عروس

مدل لباس تاپلکس

تاپلکس مجلسی جدید

تاپلکس را همچنین علاوه بر مدل های مجلسی می توان به صورت ساده در زیر کت و یا به عنوان بلوز شلوار مجلسی استفاده کرد.

مدل تاپلکس

تاپلکس ساتن

تاپلکس توری

تاپلکس لباس مجلسی

| امیدواریم از دیدن این مطلب لذت برده باشید. |

مطالب مرتبط

امتیازدهی

4.7/5 - (3 امتیاز)

اشتراک گذاری

دیدگاه ها