ساتیشو

آرایش سریع صبحگاهی

مصطفی

۹ اسفند ۱۳۹۸

عناوین اصلی این مقاله

آرایش کردن صبحگاهی در کمترین زمان

همه خانم ها به خصوص دختر خانم های جوان به زیبایی خود اهمیت بسیار میدهند. آن ها صبح که از خواب بیدار می شوند صورت بی روحی دارند و از آنجایی که حوصله آرایش های طولانی را ندارند ما در این مقاله کاملا اختصاصی از مجله ساتیشو در قسمت نکات آرایشی برای شما بانوان ایرانی نکات بسیار مفید و جالبی را به صورت خلاصه و مفید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید تا ترفندها و نکات آرایش سریع صبحگاهی را یاد بگیرید شما با خواندن این مقاله میتوانید در کمترین زمان بهترین آرایش صورت را در صبح داشته باشید.

آرایش کردن صبحگاهی در کمترین زمان

وقتی خیلی عجله دارید، لازم نیست تمام صورت را آرایش کنید، فقط این سه محصول اساسی را به کار ببرید:
ریمل، رژ گونه و رژلب
این محصولات شما را در عرض ۵ دقیقه آماده می‌کنند.
ریمل باعث می‌شود چشمان شما بیدارتر و بازتر به نظر برسد،چون مژه‌ها را تیره‌تر می‌کند.
رژ گونه و رژلب هم رنگ و روی شما را سرحال نشان می‌دهد.

 آرایش کردن صورت در صبح

امکان دارد که بعضی از افراد هنگام صبح با رفتن جلوی آینه و دیدن خود در آن احساس بدی داشته باشید ما در اینجا به صورت خلاصه از پیشنهادهای بسیار مفید یکی از متخصصان آرایش و زیبایی فرانسه که در فشن شوها مشغول به کار است را آماده کرده ایم :

شستن صورت

اولین کار و ابتدا باشد شما صورت خود را به صورت کامل و ارام شستشو دهید که این کار باعث طراوت و تازگی پوست میشود میتوان از صابون یا مایع شستشویی صورت و یا پاک کننده های مختلف که مخصوص صورت میباشد و متناسب با نوع پوست است اسفاده کنید.
نکته : افرادی که پوست چرب دارند برای جلوگیری از ایجاد نقطه‌های سیاه در پوست از صابون استفاده نکنید. از ژل‌های شست و شوی پوست و از مرطوب کننده‌های مخصوص پوست‌های چرب استفاده نمایید.

بیشتر ببینید
مدل جدید کاشت ناخن عروس به همراه آموزش کاشت ناخن در منزل

استفاده از مرطوب کننده

شما دومین کار که باید انجام دهید متناسب با نوع پوست خود باید کرم مرطوب کننده تهیه کنید و صورت خود را همیشه مرطوب نگه داری کنید که این باعث تازگی و رطوبت پوست می شود.

زدن کرم پودر

سومین کاری که باید انجام بگیرد استفاده کردن و پوشاندن لک و یا جوش صورت یا استفاده از کرم پودر می باشد که انتخاب کرم پودر هم باید متناسب با نوع پوست انتخاب شود و حتی رنگ بندی ان.از کرم پودر تیره تر از رنگ پوست خودتان استفاده نکنید.
همچنین میتولنید به جای کرم پودر از کرم ضد آفتاب رنگی استفاده کنید که این خیل بهتر میباشد زیرا هم محافظ پوست شما در برابر افتاب می باشد و هم اسیب کمتری به پوست می زند نسب به کرم پودر میباشد. که حتی ممکن است کم تر از 3 دقیقه زمان ببرد می توانید براحتی از منزل خارج شوید.
اگر اهل آرایش برنزه هستید پیشنهاد می کنید فقط کافی است که کرم برنز کننده خود را روی پوستتان بزنید و سپس از یک رژلب براق یا یک برق لب رنگی استفاده کنید و با همین آرایش منزل را ترک کنید.

استفاده از کانسیلر برای صورت

باید از کانسیلری که ۱ تا ۲ درجه روشن تر از رنگ کرم پودرتان است استفاده نمایید.

مرتب کردن ابرو

افراد بور می‌توانند از مداد ابرویی تیره تر(۱ تا ۲ درجه) از رنگ موهایشان استفاده کنند.

ریمل زدن

استفاده کردن از ریمل بنفش تیره باعث میشود که صورت روشن تر دیده شود و زمانی که با مژه ی قهوه ای ترکیب می شود طبیعی به نظر می آید.

استفاده کردن خط چشم

خانم ها توصیه ما به شما این است حتما از خط چشم استفاده کنید و نوع خط چشم متناسب می باشد با نوع و حالت چشم شما خط چشم بی روحی صورت و چشم را پوشش می دهد و صورت شما را دگرگون می کند. استفاده کردن از خط چشم‌های مدادی و یا ژله ای باعث داشتن ظاهری طبیعی می شود. برای ایجاد حالت گربه ای در چشم، خط چشم را به مداد داخل چشم وصل نمایید. می‌توانید به مقدار خیلی کمی از سایه‌ی مشکی استفاده کنید و یا آن را بعداً به راحتی اضافه کنید.

بیشتر ببینید
مدل ناخن مجلسی 2024 - مدل های جدید برای مهمانی و عروسی

استفاده کردن از رژ لب

کاری که باید انجام شود برای رفع و پنهان شدن بی روحی صورت استفاده کرن از رژ لب ملایم می باشد .و بهتر از اصلن یا تا حد ممکن از رژ لب های تیرره استفاده نکنید و پیشنهادما بر این می باشد که از رژ لب ملایم صورتی یا کالباسی استفاده کنید. رژ لب یک آرایش کامل برای صبح شما به حساب می آید وشما را زیبا و جذاب خواهد کرد.
همچنین میتوانید با زدن یک خط لب نیز روی لب هایتان بکشید و با همین آرایش از منزل خارج شوید.

سازمان دهی کردن لوازم آرایشی

اگر شما وسایل ارایش زیادی دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم که کشو میز

لوازم ارایش خود را تقسیم بندی کنید و در هر قسمت یک نوع از وسایل

ارایش را قرار دهید ایم کار هم باعث منظم شدن اتاق و کشو میشود

و هم جم جور شدن وسایل و البته راحت پیدا کردن وسیله

مورد نظر در هنگم صبح و باعث تلف نشدن وقت.

آرایش سریع صبحگاهی

پیشنهاد میکنیم از مطالب دیگر ساتیشو نیز دیدن نمایید:

مدل رنگ مو سال ۲۰۲۰ جذاب و جدید برای مهمانی

تصاویر مدل ابرو جدید و زیبا ۲۰۱۹

۵۵ مدل ابرو جدید ۲۰۱۹ دخترانه و زنانه فوق العاده جذاب

میکاپ لایت عروس ۹۸

جدیدترین کاشت ناخن عروس ۲۰۱۹

مطالب مرتبط

امتیازدهی

از امتیاز شما متشکریم!

اشتراک گذاری

دیدگاه ها