استایل بوهو چیست؟

لاک بوهو :: استایل بوهو در اروپا به سبکی گفته می‌شود که انسانها سبک زندگی متفاوتی دارند و  به موضوعاتی چون ، هنر، موسیقی، ادبیات، سفر، و آزادی اهمیت میدهند. سبک بوهو یا بوهمیا یکی از سبک های راحت و کژوال است.این استایل از اوایل دهه 60 به عنوان یکی از چند استایل پر طرفدار میان مردم شناخته شد. منشا بوهو استایل به مردم بوهمی برمی‌گردد، بوهمی‌ها کوچ نشینانی بودند که از سرزمین تاریخی بوهمیا در اروپای مرکزی به جاهای دیگر مهاجرت کردند و به خاطر ویژگی‌های خاص ظاهری و سبک زندگی متفاوت‌شان مورد توجه قرار گرفتند.
لایه لایه لباس پوشیدن از ویژگی‌های بارز این سبک است.
لباس‌های بوهمی‌ گشاد، آزاد و در سایزهای بزرگ‌تر استفاده می‌شوند. رنگ عنصر مهم دیگری است که بیشتر رنگ‌ها از گروه رنگ‌های طبیعی همچون سفید، بژ، قهوه‌ای، خردلی، سبزهای زیتونی و تیره، قرمزهای تیره و خاکی هستند. گاهی هم از رنگ‌های روشن و شاد در مقیاس محدود و در جزئیات استفاده می‌کنند اما فراموش نکنید که رنگ‌های نئونی هیچ‌ وقت در پالت رنگی یک بوهمی قرار نمی‌گیرد. نقش و طرح از دیگر نمادهای اصلی استایل بوهو است، پارچه‌های گلگلی یا طرح‌های گلیمی، نقوش هندسی و تکرارشونده. یک تفاوت شاخص بوهو استایل با سایر سبک‌ها در میزان و نحوه استفاده از اکسسوری‌ها است. استفاده از چند گردنبند کوتاه و بلند در کنار هم یا تعداد زیادی دستبند و النگو در میان بوهمی‌ها بسیار رایج است. اغلب از گوشواره‌های بلند و رینگ‌های برنجی باریک و پهن به تعداد زیاد کنار هم استفاده می‌کنند. آرایش مو و صورت بوهو استایل ساده و طبیعی است. سعی دارند تا ویژگی‌های طبیعی چهره‌شان مثلا فرم ابروها، حفظ شود. موهایشان بیشتر اوقات رها و ساده است.
اما در ادامه این مطلب چند مدل لاک ناخن بوهویی برای شما عزیزان آماده کرده ایم با ما همراه باشید

مدل لاک ناخن بوهویی

مدل لاک ناخن بوهویی

بیشتر ببینید
مدل ناخن کوتاه و بلند

لاک ناخن به سبک بوهمین

دوره آموزش گلدوزی

لاک ناخن به سبک بوهمین

طراحی ناخن به شکل بوهویی

دوره آموزش آنلاین صفر تا صد رنگ مو

طراحی ناخن به شکل بوهویی

عکس طراحی ناخن جدید بوهو

عکس طراحی ناخن جدید بوهو

عکس ناخن به سبک بوهویی

عکس ناخن به سبک بوهویی

طراحی ناخن شیک فانتزی

طراحی ناخن شیک فانتزی

دیزاین ناخن جدید به شکل گل

دیزاین ناخن جدید به شکل گل

عکس ناخن جدید 99

عکس ناخن جدید 99

ناخن شیک بوهو

ناخن شیک بوهو

طراح ناخن جدید 99

طراح ناخن جدید 99

اگر از مدلهای لاک بوهو لذت برده و مایلید مدلهای بیشتری را مشاهده کنید اینستاگرام ساتیشو به نشانی satishocom را دنبال نمایید.