استایل بوهو چیست؟

لاک بوهو :: استایل بوهو در اروپا به سبکی گفته می‌شود که انسانها سبک زندگی متفاوتی دارند و  به موضوعاتی چون ، هنر، موسیقی، ادبیات، سفر، و آزادی اهمیت میدهند. سبک بوهو یا بوهمیا یکی از سبک های راحت و کژوال است.این استایل از اوایل دهه 60 به عنوان یکی از چند استایل پر طرفدار میان مردم شناخته شد. منشا بوهو استایل به مردم بوهمی برمی‌گردد، بوهمی‌ها کوچ نشینانی بودند که از سرزمین تاریخی بوهمیا در اروپای مرکزی به جاهای دیگر مهاجرت کردند و به خاطر ویژگی‌های خاص ظاهری و سبک زندگی متفاوت‌شان مورد توجه قرار گرفتند.
لایه لایه لباس پوشیدن از ویژگی‌های بارز این سبک است.
لباس‌های بوهمی‌ گشاد، آزاد و در سایزهای بزرگ‌تر استفاده می‌شوند. رنگ عنصر مهم دیگری است که بیشتر رنگ‌ها از گروه رنگ‌های طبیعی همچون سفید، بژ، قهوه‌ای، خردلی، سبزهای زیتونی و تیره، قرمزهای تیره و خاکی هستند. گاهی هم از رنگ‌های روشن و شاد در مقیاس محدود و در جزئیات استفاده می‌کنند اما فراموش نکنید که رنگ‌های نئونی هیچ‌ وقت در پالت رنگی یک بوهمی قرار نمی‌گیرد. نقش و طرح از دیگر نمادهای اصلی استایل بوهو است، پارچه‌های گلگلی یا طرح‌های گلیمی، نقوش هندسی و تکرارشونده. یک تفاوت شاخص بوهو استایل با سایر سبک‌ها در میزان و نحوه استفاده از اکسسوری‌ها است. استفاده از چند گردنبند کوتاه و بلند در کنار هم یا تعداد زیادی دستبند و النگو در میان بوهمی‌ها بسیار رایج است. اغلب از گوشواره‌های بلند و رینگ‌های برنجی باریک و پهن به تعداد زیاد کنار هم استفاده می‌کنند. آرایش مو و صورت بوهو استایل ساده و طبیعی است. سعی دارند تا ویژگی‌های طبیعی چهره‌شان مثلا فرم ابروها، حفظ شود. موهایشان بیشتر اوقات رها و ساده است.
اما در ادامه این مطلب چند مدل لاک ناخن بوهویی برای شما عزیزان آماده کرده ایم با ما همراه باشید

مدل لاک ناخن بوهویی

مدل لاک ناخن بوهویی

بیشتر ببینید
مدل بافت مو جدید و شیک 2022

لاک ناخن به سبک بوهمین

لاک ناخن به سبک بوهمین

طراحی ناخن به شکل بوهویی

طراحی ناخن به شکل بوهویی

 

عکس طراحی ناخن جدید بوهو

عکس طراحی ناخن جدید بوهو

عکس ناخن به سبک بوهویی

عکس ناخن به سبک بوهویی

طراحی ناخن شیک فانتزی

طراحی ناخن شیک فانتزی

دیزاین ناخن جدید به شکل گل

دیزاین ناخن جدید به شکل گل

عکس ناخن جدید 99

عکس ناخن جدید 99

ناخن شیک بوهو

ناخن شیک بوهو

طراح ناخن جدید 99

طراح ناخن جدید 99

اگر از مدلهای لاک بوهو لذت برده و مایلید مدلهای بیشتری را مشاهده کنید اینستاگرام ساتیشو به نشانی satishocom را دنبال نمایید.