کاشت ناخن عروس 2019

مدل جدید کاشت ناخن عروس :: کاشت ناخن یکی از زیبایی هایی که به تازگی طرفداران زیادی را جذب خود کرده است، به طوری که اگر در یک جشن و یا مجلس شادی حضور پیدا کنید شاهد مدل های بسیاری از کاشت و طراحی ناخن خواهید بود. مدل ناخن و طراحی آن برای عروس خانم ها منحصر به فرد است، چرا که در شب عروسی ناخن است که زیبایی حلقه و دسته گل را نمایان می کند، پس سعی کنید در انتخاب مدل و طراحی آن زمان بیشتری را اختصاص دهید.

امروزه اکثر بانوان به دلایل زیادی از قبیل شکننده بودن ناخن، زیبایی بیشتر، ترک عادت جویدن ناخن و … اقدام به کاشت ناخن مصنوعی میکنند. اگر شما هم به دنبال مدلهای جدید کاشت ناخن و آموزش کاشت ناخن در منزل و همچنین مضرات و نکات پیرامون این کار هستید قطعا نباید این مطلب از ساتیشو را از دست بدهید. پیشنهاد میکنیم تا پایان این مقاله همراه ما باشید

طراحی ناخن عروس 2019

دوره آموزش گلدوزی

اقداماتی که قبل از کاشت ناخن باید انجام داد

فرم دهی وشکل دهی ناخن ها با سوهان: برای اینکه از کاشت ناخن خود خرسند باشید باید ناخن هایی کوتاه و هم سطح داشته باشید که با استفاده از سوهان این کار در منزل امکان پذیر است.

حذف کوتیکول ناخن: با استفاده از قیچی مخصوص کوتیکول می توانید این کار را انجام دهید. کوتیکول نزدیک ترین بافت به صفحه ناخن است، منظور از حذف جدا کردن و برداشتن زائده های ناخن است.

دوره آموزش آنلاین صفر تا صد رنگ مو

لاک پایه: بعد از حذف زائدات برای هموار کردن و پر کردن ناصافی های سطح ناخن از لاک بیس و پایه استفاده کنید این مورد می تواند برق ناخن نیز باشد، لاک پایه علاوه بر هم سطح کردن از آسیب های احتمالی محافظت می کند.

طراحی ناخن عروس با نگین

طراحی ناخن عروس با نگین

کاشت ناخن عروس اینستاگرام

کاشت ناخن عروس اینستاگرام

مدل ناخن عروس 2019

مدل ناخن عروس 2019

جدیدترین مدل کاشت ناخن 2019

جدیدترین مدل کاشت ناخن 2019

کاشت ناخن نمازی

مدل کاشت ناخن قالبی

مدل ناخن های مصنوعی از جنس پلاستیک که در بازار موجودند که خودتان نیز می توانید آن را همراه با چسب مخصوصش تهیه کنید و در منزل اقدام به چسباندن آن کنید. این مدل ناخن به راحتی از ناخن طبیعی جدا می شود. این مدل ناخن ها اگر به جایی گیر کنند خیلی زودتر از بقیه مدل ها می شکنند که همراه با آن ممکن است ناخن خودتان نیز شکسته و از پوست جدا شود. پس می توان گفت این روش از لحاظ کیفیت بدترین روش برای کاشت ناخن است. در کاشت قالبی از سوهان و چسب استفاده نمی شود به همین دلیل ناخن آسیب نمی بیند اما ممکن است زیر ناخن هوا رفته با کمی رطوبت یا ضربه به راحتی از روی ناخن جدا شود. از دیگر معایب کاشت قالبی ضخیم بودن آن است که باعث می شود ناخن ها طبیعی به نظر نرسند

دانلود عکس مدل ناخن عروس

دانلود عکس مدل ناخن عروس

مدل دیزاین و کاشت ناخن عروس 2019

این نوع ناخن ها برای کاشت، زیاد پیشنهاد نمی شوند چرا که احتمال دارد هر کسی بدون استفاده از مواد ضدعفونی کننده کاشت را شروع کرده و محیط را برای رشد قارچ های عفونی آماده کند.

طراحی ناخن عروس با لاک آیینه ای

همچنین ببینید: زیباترین مدل های آرایش چشم عروس ایرانی مد سال ۹۸

مدل کاشت ناخن کوتاه و بیضی شکل

مدل کاشت ناخن پودری

 یکی دیگر از مدل های کاشت پرطرفدار مدل پودری می باشد که معمولا اکثر آرایشگاه ها و سالن های کاشت ناخن از این مدل استفاده می کنند. علت این محبوبیت نیز استحکام و در عین حال زیبایی این مدل است. مدل کاشت ناخن پودری از ترکیب چندین نوع پودر و محلول های دندانپزشکی تهیه می شود که بعد از پخش پودر بر روی ناخن می توان فرم دهی و قالب دهی به شکل مورد نظر را آغاز کرد. این مدل نیازمند سوهان کشی زیادی می باشد و به مراتب وقت زیادی را باید صرف سوهان کرد. قابل ذکر است که آرایشگران قبل از هرگونه مدل کاشت ابتدا سطح ناخن را با مواد ضد قارچ و ضدعفونی کننده تمیز میکنند تا عاری از هرگونه باکتری و ویروسی باشد.

بیشتر ببینید
جدیدترین کاشت ناخن عروس 2019

مدل ناخن ژله ای 2019

مدل ناخن ژله ای 2019

کاشت ناخن پودری بسیاری شیک

کاشت ناخن پودری بسیاری شیک

طراحی و کاشت ناخن عروس بسیار زیبا

عکس کاشت ناخن عروس 98

کاشت مدل ناخن های مصنوعی طرحدار

کاشت مدل ناخن های مصنوعی طرحدار

مدل کاشت ناخن هلویی نگین دار

مدل کاشت ناخن ژله ای

همانطور که ار نامش پیداست ماده کاربردی ژل می باشد. این روش بسیار به روش کاشت ناخن پودری شبیه است. متخصصان این حرفه پس از ضدعفونی کردن شروع به ماساژ ژل زیرساز می کنند بعد از اینکه ژل را در سراسر ناخن به طور هموار پخش کردند سریع اقدام به خشک کردن ژل می کنند برای خشک کردن از دستگاه UV  و LED استفاده می شود. کاشت ژله ای نسبت به کاشت پودری طبیعی تر به نظر میرسد اما از مقاومت کمتری برخوردار است و باید حداقل هر 2 هفته یکبار ترمیم شود

عکس ناخن فرنچ مربعی ، فیلم کاشت ناخن

عکس ناخن فرنچ مربعی

خاص ترین طرح های ناخن عروس

آموزش گام به گام کاشت ناخن

بعد از خشک شدن ژل روی ناخن نوبت به ژل بعدی به نام ژل استحکام دهنده می رسد که به همان روش پخش و خشک می شود. البته این ژل را می توان 2 بار استفاده کرد، حال وقت آنست که فرم دلخواه را در ناخن با سوهان دستی و برقی ایجاد کرد. در مرحله نهایی از ژل درخشان کننده استفاده می شود که مانند ژل های دیگر در دستگاه UV قابل خشک شدن می باشد.

مدل جدید کاشت ناخن عروس 

مدل جدید کاشت ناخن عروس 

مدلهای جدید کاشت ناخن دخترانه

پاک کردن ژلیش ناخن در منزل

در زمان برداشتن ناخن و پاک کردن ژلیش اولین کار مانند زمان کاشت استفاده از سوهان می باشد، ناخن ها را باید تا زمانی که به سطح طبیعی ناخن نزدیک شدند سوهان کشید. مرحله بعدی استفاده از استون خالص اورجینال است، برای هر ناخن تکه پنبه ای را به استون آغشته کرده و روی ناخن ها قرار دهید. سپس با فویل دور ناحن ها را محاصره کنید به طوری که تا حد امکان هوا تهویه نشود (استون خیلی زود بر اثر نور و هوا از بین میرود و خشک می شود)

کاشت ناخن بیبی بومر 2019

کاشت ناخن بیبی بومر 2019

قیمت کاشت ناخن

قیمت کاشت ناخن

عکس ناخن عروس طراحی شده

عکس ناخن عروس طراحی شده

طراحی ناخن بیبی بومر با نگین

طراحی ناخن بیبی بومر با نگین

شیک ترین مدل های کاشت ناخن عروس با نگین

شیک ترین مدل های کاشت ناخن عروس با نگین

نمونه طراحی ناخن نوک تیز بلند

نمونه طراحی ناخن نوک تیز بلند

کاشت ناخن مدل پودری

کاشت ناخن مدل پودری

طراحی ناخن بیبی بومر با نگین

آموزش کاشت ناخن در منزل

15 دقیقه فرصت دهید تا استون عمل خود را به پایان برساند. فویل را بازکنید خواهید دید که چسب ها و ژلیش ها پوسته پوسته شده اند. اگر هنوز شاهد ژل هایی بروی ناخن خود هستید می توانید ادامه آن را با وسیله ای مناسب به راحتی از سطح ناخن جدا کنید. برای روند بهتر و پاکسازی کامل می توانید دوباره از روش استون استفاده کنید.

مدل ناخن عروس هلویی رنگ

مدل ناخن عروس هلویی رنگ

عکس مدل ناخن عروس شیک و جدید 2019

عکس مدل ناخن عروس شیک و جدید 2019

طراحی ناخن با لاک کروم آینه ای

مراقبت از کاشت ناخن

هر عضوی از بدن نیاز به مراقبت و تقویت دارد ناخن نیز جزو آن سری از اعضایی است که برای زیبایی، تقویت آن واجب است. بعد از برداشتن ژل کاشت ناخن و استفاده مکرر از مواد شوینده، ناخن ها حالت کدر و شکننده ای به خود می گیرند که می توانید با روغن های مخصوص، آب لیمو و … این مشکل را برطرف کنید.

مدل کاشت ناخن کوتاه

بعد از قرار دادن ناخن مصنوعی چه باید کرد؟

سعی کنید با اجسام آلوده تماس برقرار نکنید. ضربه به ناخن قطعا بزرگترین دشمن تان در کاشت ناخن خواهد بود. وقتی می خواهید از آب و مواد شوینده و مواد شیمیایی استفاده کنید دستکش یادتان نرود. رفتن به استخر و حوضچه ها به دلیل استفاده عمومی احتمال مبتلا به عفونت های قارچی در قسمت های کاشته شده ناخن وجود دارد پس مراقب باشید.

بیشتر ببینید
55 طرح ناخن بلند جدید 2019

مدل جدید کاشت ناخن عروس 98

مدل جدید کاشت ناخن عروس 98

جدیدترین انواع کاشت ناخن عروس

جدیدترین انواع کاشت ناخن عروس

کاشت ناخن هلویی و ژله ای

کاشت ناخن هلویی و ژله ای

عوارض کاشت ناخن

عوارض کاشت ناخن

روش های کاشت ناخن عروس

روش های کاشت ناخن عروس

احکام کاشت ناخن

احکام شرعی کاشت ناخن

قطعا اگر شما هم قصد کاشت ناخن داشته باشید و سراغ آرایشگرها رفته باشید به شما خواهند گفت کاشت ناخن مشکل شرعی ندارد و هیچ خللی در وضو یا غسل بوجود نخواهد آورد. جالب است که شما نیز قانع خواهید شد اما بهتر است بدانید که وقتی این سوال از مرکز پاسخگویی به سوالات دینی پرسیده شده که کاشت ناخن برای خانم ها چه حکمی دارد:

پاسخ: طبق نظر همه مراجع کاشتن ناخن در صورتی که قابل برداشت باشد اشکال ندارد اما در صورتی که قابل برداشت نباشد همه مراجع – به جز آیت‌الله خامنه‌ای که این عمل را به خودی خود، بدون اشکال می‌داند – جایز نمی‌دانند

کاشت هلویی ناخن بدون لاک 

کاشت هلویی ناخن بدون لاک 

کاشت ناخن حرفه ای

مزایا و معایب کاشت ناخن

مزیت کاشت ناخن زیبایی آن است که البته این زیبایی فقط در اوایل زیاد به چشم می آید چراکه بعد از مدتی با رشد ناخن های طبیعی شکل زشت و ناپسندی به خود می گیرند، که راهکار این مشکل ترمیم است. ولی هیچوقت ناخن به شکل اولیه عالی خود بر نمی گردد. پس اگر ناخن های طبیعی زیبایی دارید از کاشت منصرف شوید چراکه عوارض زیادی نیز به همراه دارد و نیازمند مراقبت های ویژه ای است.

کاشت ناخن هلویی، بیبی بومر و ژله ای در تهران

کاشت ناخن ژله ای در تهران

دیزاین و طراحی ناخن عروس

دیزاین و طراحی ناخن عروس 

مانیکور ناخن عروس

لایه ناخن مصنوعی بر روی ناخن طبیعی قرار می گیرد با این وجود مقدار کمی اکسیژن به بافت های ناخن می رسد، باید بدانید که با این کار بهترین مکان مرطوب را برای رشد قارچ ها مهیا کرده اید. با رشد قارچ ها ممکن است عفونت در کل بدن پخش شود که مشخص نیست این مقدار عفونت با آنتی بیوتیک رفع می شود یا خیر.

پدیکور ناخن مصنوعی

مراحل کاشت ناخن

عوارض دیگری که زیبایی ناخن را به چالش می کشند عبارتند از:

تغییر رنگ ناخن به رنگی کدر و زرد

ایجاد ترک ها و شکاف هایی در سطح ناخن

شکننده شدن و شل شدن ناخن

بوجود آمدن التهاباتی در دور ناخن

انتقال بیماری های قارچی و پوستی

آسیب دیدن ریشه

شیک ترین طرح های ناخن عروس 2019

همچنین ببینید: شیک ترین مدل های کاشت ناخن فانتزی جدید ۲۰۱۹

مدل کاشت ناخن دخترانه 

مدل کاشت ناخن دخترانه 

طرح عاشقانه برای ناخن

کاشت ناخن عروس

کاشت ناخن دست و پا هردو عوارض خطرناکی را به همراه دارند به خصوص ناخن های پا که معمولا بیشتر اوقات در محفظه ایی بسته و بدون نور هستند. اگر تمایل به کاشت ناخن دارید حتما در نظر داشته باشید که هر سه ماه یکبار اقدام به برداشتن آن کنید تا ناخن های طبیعی تان نفسی تازه کنند. امیدواریم این مقاله توانسته باشد نیاز شما در مورد کاشت ناخن و نکاتی که پیرامون آن است را برطرف کرده باشد. نظر شما در مورد کاشت ناخن و مدلهای مختلف آن چیست؟ با ما در میان بگذارید

مدل ناخن شیک مناسب تولد و نامزدی

مدل ناخن شیک مناسب تولد و نامزدی

ژلیش  و فرنچ کاشت ناخن

ژلیش و فرنچ کاشت ناخن

مدل جدید کاشت ناخن عروس 2019

مدل جدید کاشت ناخن عروس 2019

برای مطالعه بیشتر و دیدن سایر مدل های کاشت ناخن به صفحه پینترست ساتیشو به نشانی satishocom مراجعه نمایید.