ساتیشو

اعلام رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

مصطفی

21 دی 1398

عناوین اصلی این مقاله

رنگ سال 2020 چیست؟

رنگ سال 2020 : ساتیشو اینبار سعی کرده است با معرفی رنگ سال 99 به استقبال مخاطبینش برود، پیشنهاد می کنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. از سال 2000 هر ساله با اضطراب منتظریم تا بدانیم پنتون چه رنگی را به عنوان رنگ سال انتخاب خواهد کرد. معمولا چند ماه قبل از فرا رسیدن سال نو میلادی مارک ها و برندهای لباس رنگ هایی را که در سال جدید مد خواهند شد را پیش بینی می کنند، پنتون هرساله سعی دارد بر اساس قواعد طبیعت و جهان رنگ زیبایی را شاخص جامعه قرار دهد.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

رنگ سال 1399

موسسه پنتون در سال 2020 با انتخاب رنگ آبی کلاسیک یا CLASSIC BLUE سعی بر ایجاد آرامش، افزایش اطمینان و ارتباط دارد. این رنگ برگرفته از اعماق اقیانوس ها و آسمان است،  اعتقاد پنتون از انتخاب رنگ های طبیعت این است که رنگ های موجود در جهان تجویزی برای زندگی پرمشغله و سرشار از هرج و مرج می باشند و آرامش این رنگ ها باید در فضای بازار، خانه و … پخش شود. رنگ های انتخابی هرساله فقط مختص صنعت مد و لباس نمی باشند معمولا در اکثر دکوراسیون های داخلی و خارجی منازل نیز از رنگ سال استفاده می شود چرا که احساس آرامش و مثبت طبیعت را در داخل خانه به ارمغان می آورند.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

رنگ آبی کلاسیک چه رنگی است؟

بی شک منتظرید بدانید که آبی کلاسیک در چه تناژهایی می باشد، رنگ آبی مایل به سرمه ای که نام آن به آبی کلاسیک تغییر کرده است رنگ معرف سال 2020 می باشد، همانطور که بیان کردیم رنگ آبی کلاسیک، رنگ اعماق اقیانوس ها و انتهای بی پایان آسمان می باشد، چندین سال است که خطراتی محیط زیست، دریاها و اقیانوس ها را تهدید به نابودی می کنند نابودی محیط زیست است که پنتون را برای انتخاب رنگ به چالش کشیده است.

بیشتر ببینید
اصول نگهداری کاکتوس ها در خانه و داخل حیاط

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

دلیل انتخاب رنگ آبی کلاسیک

واقعا جالب است تصور کنید که جامعه خلاق این رنگ را از کجا به لباسی که می پوشیم بیرون آورده است با کاوش اعماق اقیانوس ها و توجه به تهدیدات محیط زیست پنتون در راستای تحقق پیامی این رنگ را انتخاب کرده است پیام آنها بی شک اینست « اگر این رنگ به اندازه اقیانوس ها گسترده باشد منجر به تلاش های بیشتری در محیط زیست می شود. » اینگونه به نظر می رسد که رنگ انتخابی پنتون به اندازه تغییرات آب و هوا گسترده و تاثیر گذار بوده و خواهد بود.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

ست کردن رنگ آبی کلاسیک

با معرفی رنگ سال 1399 و 2020 شاهد انواع لباس هایی به رنگ سال خواهیم بود رنگ آبی کلاسیک با رنگ های مشابه خود همانند آبی نفتی، آبی آسمانی و رنگ های تضاد مانند نارنجی، سبز مغزپسته ای، عنابی و… قابل ست کردن می باشد رنگ آبی کلاسیک با تناژ سرد معمولا برای انواع رنگ پوست ها مناسب می باشد.

رنگ سال 2020 رنگ آبی کلاسیک

روانشناسی رنگ آبی کلاسیک

رنگ های سال  هر ساله در ساخت لوازم کاربردی و لوازم آرایشی و بهداشتی نیز بکار برده می شوند، رنگ آبی رنگی سرد محسوب می شود که با تاثیر بر روح و خلقیات انسان آرامش را به ذهن و جسم هدیه می دهد، رنگ آبی تمرکز را افزایش داده و کاهنده استرس می باشد، نمادی از صداقت و خوش بینی نیز می باشد.

امیدواریم از خواندن مطالب بهره برده باشید برای دیدن ست ها و استایل هایی به رنگ آبی کلاسیک به اینستاگرام ساتیشو به نشانی satishocom مراجعه نمایید.

بیشتر ببینید
ایده جدید میوه آرایی برای تولد

مطالب مرتبط

برچسب ها

امتیازدهی

3/5 - (4 امتیاز)

اشتراک گذاری

دیدگاه ها