ساتیشو

افزودن رنگ نارنجی به دکوراسیون

مصطفی

۱۱ اسفند ۱۳۹۸

عناوین اصلی این مقاله

ترفندهای معماران برای افزودن رنگ نارنجی به دکوراسیون

افزودن رنگ نارنجی به دکوراسیون :: نارنجی جزو رنگ های پرطرفدار و دوست داشتنی برای طراحان داخلی و معماران دکوراسیون است و حضور این رنگ در دکوراسیون موجب افزایش انرژی و نشاط می شود. با ما در این مطلب از سری مطالب دکوراسیون ساتیشو همراه باشید تا تاثیر رنگ نارنجی در دکوراسیون را بررسی کنیم.

افزودن رنگ نارنجی به دکوراسیون

برای قرار دادن رنگ نارنجی در دکوراسیون تنها کافی است این رنگ جذاب را در کنار رنگ های متناسب با آن قرار دهید. نارنجی بزرگترین تابو در طراحی داخلی است. با این وجود رنگی گرم و جذاب است که می تواند همه را تحت تاثیر قرار دهد از آنجایی که این رنگ دارای سایه ها، تن ها و عمق های متنوعی است می توان به اشکال گوناگون در طراحی فضای داخلی از آن استفاده کرد. اگر تمایل به استفاده از رنگ نارنجی در دکوراسیون دارید بیاید سفری کوتاه به دنیای این رنگ پاییزی داشته باشیم و ویژگی های رنگ نارنجی را بیشتر بشناسیم.

افزودن رنگ نارنجی به دکوراسیون

افرادی که عاشق رنگ قرمز هستند اما آن را برای دکوراسیون منزل مناسب نمی بینند می توانند با خیال راحت نارنجی را جایگزین آن کنند. نارنجی رنگ شاد و پر انرژی برای اتاق کودک، اتاق غذاخوری، دفتر کار و اتاق نشیمن است. این رنگ نشانگر شجاعت و مهمان نوازی است. همچنین باعث میش ود احساس پر انرژی بودن، ماجراجویی و دوستی داشته باشید. فضای نارنجی رنگ تعاملات اجتماعی و مکالمه را ترغیب میکند. همچنین نارنجی اشتها را تحریک میکند و این رنگ نشان دهنده آسایش و راحتی جسمی نیز هست و احساس فراوانی و دارا بودن را انتقال می دهد

بیشتر ببینید
مدل پله دوبلکس جدید

مطالب مرتبط

برچسب ها

امتیازدهی

از امتیاز شما متشکریم!

اشتراک گذاری

دیدگاه ها