رنگ مو سال 1401 چیست؟

همانطور که می دانید رنگ امسال رنگ very pery است که از رنگ های بنفش گل پریوش می باشد. برای کسانی که از مد و رنگ سال پیروی میکنند پیشنهاد میکنیم این مطلب از ساتیشو را که در آن مدلهای جدید و ترند رنگ مو سال 1401 ارائه کرده ایم از دست ندهند با ما همراه باشید.

رنگ مو اندرلایت و تکه ای

رنگ مو های تکه ای روشن در زمینه های تیره هم به صورت هایلایت و هم به صورت اندرلایت از ترند هایی است که از پارسال مد شده و امسال نیز همچنان طرفداران خاص خود را دارد.

رنگ مو هایلایت جلو سر جدید

دوره آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی و کاشت ناخن رو شروع کن!

 

رنگ مو سال 1401

رنگ مو تکه ای سال 1401

رنگ مو هایلایت تکه ای 2022

همچنین ببینید: مدل رنگ مو های جدید 2022

بالیاژ های طبیعی

از سال 2020 سبک آرایش و رنگ مو ها به سمت طبیعی و نچرال رفته است. و امسال هم همین سبک ترند در بین سلبریتی ها و اشخاص معروف می باشد. رنگ مو بالیاژ طبیعی هم از رنگ مو های جذاب و پر طرفدار امسال می باشد.

رنگ مو بالیاژ طبیعیبهترین رنگ موی سال 99

جدیدترین رنگ و لایت

رنگ مو پاستیلی

رنگ مو های پاستیلی یا آب نباتی نیز از رنگ مو هایی است که در فصل زمستان بیشتر استفاده می شود و می توان ان ها را با لیاس ها ست کرد.

انواع مش و هایلایت جدید 99

عکس انواع هایلایت مو

انواع مش مو با عکس

مدل مو هایلایت دخترانه

رنگ مو با تناژ شنی

رنگ شنی از رنگ های بسیار زیبا و محبوب خانم ها است که از نرند های امسال می باشد البته این رنگ زیبا طیف بسیار وسیعی دارد که در اینچا چند نمونه از آن را باهم می بینیم.

بیشتر ببینید
رنگ مو هایلایت جدید

لایت دخترانه شنی 2022

هایلایت استخوانی روی موی تیره

انواع مش و رنگ جدید 99

رنگ مو مسی

رنگ مسی برای خانم های خاص پسندی که عاشق رنگ هایی با تناژ قرمز و نارنجی هستند مناسب است. امسال رنگ و همچنین هایلایت این رنگ بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

انواع مدل رنگ مو سال 1401

رنگ مو مسی جدید

رنگ مو مسی 2022

رنگ مو یخی

اگه پوست روشنی دارید و به دنبال یک تغییر در جهت مد سال 2022 هستید رنگ موی یخی را حتما امتحان کنید. اگرچه این رنگ بیشتر برای کسانی با رنگ پوست روشن است اما سایر افراد با پوست سبزه و جسور در تغییر سبک مو و استایل نیز می توانند این نگ مو را انتخاب کنند.

زیباترین مدل رنگ موی سال

 عکس مدل رنگ مو سال 1401

 عکس مدل رنگ مو یخی سال 1401

 عکس هایلایت رنگ مو یخی

جهت مشاهده مدل های بیشتر رنگ مو سال 1401 اینستاگرام ساتیشو به نشانی satishocom را دنبال نمایید.